Client Login
Home Product Training Images Contacts

 

با ترک های پوست چه کنیم ؟؟!!ترک های پوستی می تواند در هر نقطه ای بر روی بدن شما ظاهر شود. با این حال یکی از بد ترین مکان ها برای پیدایش ترک های نازیبای پوست، سینه است. تغییر سریع وزن در طی سه ماهه سوم دوران بارداری از شایع ترین دلایل برای ایجاد ترک های پوست سینه زنان است. راه های زیادی برای جلوگیری و یا درمان ترک های پوست سینه قبل از اینکه بدتر شود، وجود دارد.

این بدین معنی است که اگر شما می خواهید به بهترین نحو از شر آنها رهایی یابید باید ، در انجام درمان مداوم پشتکار داشته باشید. قبل از آغاز هر نوع درمان، باید برای انتخاب نوع درمان تصمیم قطعی بگیرید، چرا که هر نوع روش درمانی ممکن است عوارض جانبی خودش را داشته باشد. موارد زیر شما در انتخاب مناسب ترین روش های پیشگیری از ترک های پوست سینه راهنمایی خواهد کرد.
استعمال ویتامین E
ترک های پوست سینه ممکن است با استفاده از ویتامین E در مناطق آسیب، کاهش یافته و یا حتی برطرف شوند. بسیاری از بانوانی که این نوع راه حل را امتحان نموده اند، مدعی اند که این روش کاملا موثر است.
ورزش
ورزش به عنوان یک روش طبیعی برای کاهش ترک ها بر روی سینه در نظر گرفته می شود. این کار باید به طور منظم انجام شود. هر روز باید مدتی آرام بدوید تا ترک ها به واسطه سفت شدن عضلات کاهش یافته و یا از بین بروند.
حفظ رطوبت پوست
رعایت این نکته در کاهش ترک های روی سینه بسیار مهم است. استعمال کرم های حاوی پانتنول، ویتامین E ، کلاژن هیدرولسیت، سنتلا و اسید هیالورونیک به کاهش پیدایش ترک ها در این نواحی کمک می کند.
جلوگیری از تغییر ناگهانی وزن
تا حد امکان اگر شما دارای اضافه وزنید یا چاق می باشید، باید سعی کنید وزن خود را به آرامی پایین بیاورید و اطمینان حاصل کنید که روشی که از آن برای کاهش وزن استفاده می کنید، بیش از حد شتابزده نباشد. این به شما کمک می کند تا از افتادگی بیش از حد و یا کشیده شدن عضلات جلوگیری کنید.
مشاوره با متخصص پوست و یا پزشک زیبایی
اگر می خواهید از ترک های پوست سینه جلوگیری کرده و یا آن را درمان کنید، باید توسط یک متخصص پوست یا پزشک زیبایی ویزیت شوید. آنها شما را در یافتن بهترین درمان برای مشکلتان یاری خواهند کرد.
نکات ذکر شده در بالا می تواند به شما برای کاهش ترک های پوستی که هم اکنون دچار آن هستید کمک کند. نگران نباشید چون ثابت شده که شما می توانید اقدامات موثری را برای برگرداندن زیبایی به پوستتان انجام دهید

 

 

 

HomemassageServicesSolutionsContactsvfax.ir   © 2007 • Privacy Policy